Bankowe kredyty internetowe

| 3 lipca 2016

Usługi bankowości elektronicznej nie ograniczają się jedynie do swobodnego dysponowania środkami finansowanymi zgromadzonymi na kontach osobistych. Dziś dla ułatwienia dostępu do produktów finansowych bez konieczności osobistej wizyty w placówce bankowej oferta internetowa obejmuje również udzielnie kredytów.

Usługi dotyczące udzielania kredytów przy wykorzystaniu sieci internetowej oferuje coraz więcej banków. Procedura związana z obsługą tego rodzaju produktu ogranicza się jedynie do wypełnienia przez kredytobiorcę specjalnego formularza zamieszczonego na firmowej stronie banku. Po dokonaniu analizy zdolności kredytowej kurier dostarcza na wskazany adres umowę, po podpisaniu której przyznane środki wpływają na konto kredytobiorcy.

Wśród wiodących banków udzielających wsparcia wykorzystując do tego usługę internetowej przoduje mBank, którego działalność przede wszystkim bazuje na bankowości elektronicznej. Ubiegając się o kredyt bankowy wystarczy jedynie przeprowadzić rozmowę telefoniczną z konsultantem, podczas której ustalone zostają szczegóły dotyczące wysokości zaciąganego zobowiązania oraz ewentualne dokumenty potwierdzające zdolność kredytową, takie jak dla przykładu poświadczenie osiąganego dochodu przez przyszłego kredytobiorcę. Po zaakceptowaniu przez bank wniosku o udzielenie kredytu kurier, w ustalonym terminie, dostarcza pod wskazany adres umowę. Po jej podpisaniu zgodnie z indywidualnym zleceniem kredytobiorcy przyznane środki finansowe mogą zostać przelane na konto bądź przesłane przekazem pocztowym. Skorzystanie z takiej formy usługi kredytowej nie generuje dodatkowych kosztów.

Internetowy wniosek o udzielenie kredytu gotówkowego można również złożyć w Santander Consumer Bank. Wystarczy jedynie w formularzu zamieszczonym na stronie banku wpisać pożądaną kwotę zobowiązania finansowego oraz numer telefonu, by konsultant skontaktował się z przyszłym kredytobiorcą przedstawiając mu ofertę. Tu również kurier dostarcza pod wskazany adres przez kredytobiorcę umowę, po podpisaniu której bank ostatecznie podejmuje decyzję o udzieleniu wsparcia finansowego.

O kredyt nie wymagający osobistej wizyty w placówce bankowej można również ubiegać się w Bank Smart. Oferta obejmuje wsparcie finansowe o wartości od 1.200 do 150:000 złotych. Już podczas wypełniania wniosku, którego formularz znaleźć można na stronie banku podejmowana jest wstępna decyzja o udzieleniu kredytu. Podpisanie umowy kredytowej następuje w formie przelewu weryfikacyjnego, którego koszt wynosi jedynie jeden grosz.

Porównaj najnowsze rozwiązania finansowe:
kredyty mieszkaniowe porównanie wrzesień 2023
najtańsze kredyty gotówkowe kalkulator 2023
lokaty bankowe oprocentowanie wrzesień 2023
chwilówki porównanie 2023 – nowe firmy pożyczkowe

Kategoria: Kredyty

Informacja o Autorze (Profil Autora)

Możliwość komentowania została wyłączona